HAKKIMIZDA
Kurumsal
Misyon & Vizyon
DUYURULAR / HABERLER
haber1
haber2
haber3
GÜLSUYU İŞ MERKEZİ
KARTAL WINGS PROJESİ

Kurumsal

 

HAKKIMIZDA….

 

            1984 Yılında Vedat Aktan tarafından şahıs şirketi olarak kurulmuş olup, 34 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe büyük hizmetler vermiştir. 2007 yılında kurumsal firma olarak, Umran Yapı İnşaat Mimarlık Ahşap San. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Yılların birikimini yaptığı yapılara yansıtarak modern yaşam merkezleri yapmaya  devam ediyor.  
           

            Yaptığı binalarda modern yaşamın merkezi, mimari anlayışla birlikte yönetmeliklere uygun hizmet veren umranYAPI,  tüm yapılarında çevre duyarlılığını ve güvenliği ön planda tutarak yapı statiği ile de mimariyi en iyi şekilde bütünleştirip, mimarisiyle yapılarını şenlendiren modern yaşam merkezleri yaparak, müşteri memnuniyetini kazanma konusunda oldukça hassas davranarak; iç tasarım ve inşaat fonksiyonelliğinde de aynı duyarlılığı göstermektedir.
           

            Başarılarımızın sürekliliği ve uzun vadeye taşımayı öncelikli hedefi olarak gören umranYAPI  , zaman içerisinde bu yolda hızlı değişime entegre olarak kendini yenilemeye devam etmektedir.


            Kalitesinden, hizmet politikasından, kimliğinden ve ilkelerinden taviz vermeden büyümeye devam etmek en önemli ilkelerimizden biridir.

 

            Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan umranYAPI  faaliyet gösterdiği yıllar boyunca olduğu gibi bundan sonra da sağlam, kaliteli, modern yaşam merkezlerini hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek için büyük bir azimle çalışmaya devam edecektir.

            Bugün inşaat sektöründe haklı bir saygı ve güvene sahip olan umranYAPI gerek mimari tasarımında gerekse üretiminde uluslararası standartları aşmış; diğer yandan Türk insanının örf ve adetlerine yönelik yapılar inşa etmeye devam etmektedir. Yurt içi genel müteahhitlik hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmetler sunmaktayız.

 

Ortaklar

Genel Müdür  Vedat AKTAN, Müdür Mustafa KOÇAL, Mimar Ali Özkan TOPTAŞ.

HAKKIMIZDA |   HİZMETLERİMİZ |   PROJELERİMİZ |   MÜŞTERİ HİZMETLERİ |   GÜNCEL / MEDYA |   İLETİŞİM / İRTİBAT BİLGİLERİ |   © Umran Yapı 2010 - Tüm Hakları Saklıdır